Mağazamıza Hoş Geldiniz
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Filters
Arama

İptal & İade Koşulları

İade Şartları

 

İade edilecek ürün, teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi/ kutusu ile geri gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alındığı hâliyle iade edilmelidir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. **Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

 

Ürünün iade edilebilmesi için, mishane ambalajı ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememekte ve bedeli geri ödenmemektedir.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Eğer iade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise tutanak karşılığında kargo ücreti, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir .

 

mishane'e bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firması haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda, kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır. İade ve değişim taleplerinde ürün ayıplı değilse; kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Değişim talep edildiğinde; yeni gönderilen ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

 

Kurumsal faturalı ürünlerin iade işlemi için ürünün, kurum tarafından düzenlenen «Ürün Birim Fiyatı + KDV» formatıyla kesilmiş «İade Faturası» ile gönderilmesi ve kargoya teslim edilmeden önce iade talebinin mishane'ye bildirilmesi gerekmektedir.

 

İade/Değişim yapılması istenen ürünler için sadece mishane ile iletişime geçilmelidir. Tüm değişim/iade talepleri mishane'e bildirilmeli ve mishane'e iletilmek üzere kargolanmalıdır.

 

İade ve değişim taleplerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

İadesi onaylandığında işlemleriniz en kısa sürede başlatılacaktır.

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.